Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Kompania Piwowarska

  • Poznań, Szwajcarska 11, Nowe Miasto, Poznań

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: umowy o pracę i aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)

  • wsparcie pracowników w zakresie podstawowych zagadnień prawa pracy oraz innych zapytaniach dotyczących zatrudnienia

  • ustalanie uprawnień pracowniczych do urlopów i benefitów

  • weryfikacja poprawności druków i wniosków dot. absencji (nr L4, wnioski urlopowe, urlopy rodzicielskie)

  • weryfikacja ewidencji czasu pracy,

  • wprowadzanie danych do systemu SAP,

  • obsługa Płatnika.

Nasze wymagania

  • min. średnie wykształcenie

  • min. 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie obsługującej ok. 500 pracowników

  • umiejętność samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej

  • praktyczną znajomością przepisów w zakresie prawa pracy i zasad dot. rozliczania czasu pracy

  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik oraz MS Office (Word, Excel)

  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu

  • znajomość systemu SAP oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

  • pracę w oparciu o umowę na zastępstwo

  • możliwość zdobycia doświadczeń w firmie działającej w strukturach międzynarodowych

  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Przewiń do profilu firmy