Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

  • Sporządzanie dokumentów kadrowych: umów o pracę, umów cywilnoprawnych, oświadczeń w sprawie rozwiązania umów, świadectw pracy, zaświadczeń oraz innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników,

  • Ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej,

  • Prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników oraz szkoleń z zakresu BHP, a także kontrola ich aktualności,

  • Obsługa programu kadrowo- płacowego – SAP,

  • Sprawdzanie zgodności rachunków wystawionych do umów cywilnoprawnych,

  • Naliczanie składek na ubezpieczenia społeczne, składek PPK oraz zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych,

  • Rozliczanie świadczeń pracowniczych w tym zasiłków chorobowych,

  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel)- znajomość SAP mile widziana,

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, podatkowych oraz zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym,

  • Samodzielność, sumienność, uporządkowanie oraz odpowiedzialność,

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy,

  • Ciekawy zakres obowiązków i możliwości rozwoju zawodowego,

  • Wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,

  • Bogaty pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, karta Multisport,

  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.