Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

GRUPA DORADCÓW BIZNESOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szyperska 3

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (teczki personalne, sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy etc.) oraz zleceniobiorców,

  • rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia,

  • sporządzanie list płac osobowych i bezosobowych,

  • sporządzanie rozliczeń z ZUS i US,

  • wystawianie niezbędnych zaświadczeń na potrzeby pracowników i zleceniobiorców,

  • Kontakt z urzędami,

  • Kompleksowa obsługa klientów - aktywny kontakt mailowy i telefoniczny.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe,

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziana znajomość Comarch ERP Optima, Symfonia ERP, Płatnik ZUS.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • rozwój kompetencji w szkoleniach i kursach aktualizujących wiedzę,

  • bonusy świąteczne,

  • pakiet benefitów,

  • elastyczne godziny pracy,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • spotkania integracyjne,

  • praca w młodym rozwijającym się zespole.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Grupa GDB działa jako zespół niezależnych doradców biznesowych. Współpracuje z kancelarią radców prawnych, biurem biegłego rewidenta i firmą świadczącą usługi w zakresie przygotowywania i opracowywania wniosków dotyczący dotacji unijnych Realizuje projekty doradcze dla firm, które stają przed kolejnymi wyzwaniami, ale także dla tych, którzy dopiero pracują na swój sukces (start-up’y). Jest to zespół doświadczonych konsultantów, który tworzą certyfikowani księgowi, specjaliści ds. kadr i płac, inżynierowie, doradcy finansowi. To praktycy z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowo-doradczym, którzy wspomagają przedsiębiorstwa w okresie ich rozwoju oraz dbają o bezpieczeństwo prawne i finansowe przedsiębiorców.

Przewiń do profilu firmy