Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Biuro Studiów i Projektów Energetycznych "Energoprojekt Poznań" S.A.

Piekary 19

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń pracowniczych oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych,

  • prowadzenie całokształtu spraw związanych z zatrudnianiem pracowników, w tym administrowanie dokumentacją personalną,

  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,

  • sporządzanie dokumentów w zakresie ubezpieczeń społecznych pracowników i Spółki oraz ubezpieczeń zdrowotnych,

  • sporządzanie: deklaracji rozliczeniowych podatku dochodowego od osób fizycznych, deklaracji PFRON, sprawozdań GUS oraz rozliczanie składek PPK.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, wynagrodzeń pracowniczych, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych, PPK,

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik,

  • dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • znajomość programu Optima,

  • znajomość podstawowych zasad księgowych,

  • znajomość obsługi ZFŚS, KZP.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku energetycznym,

  • pracę w centrum Poznania,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych i medycznych,

  • możliwości rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy kierować poprzez przycisk aplikuj.