Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH JEDNOSTEK OŚWIATY W POZNANIU

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników w tym:

  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej (sporządzanie umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.);

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień, itp.;

  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich, wystawianie skierowań na badania lekarskie wstępne oraz okresowe;

  • Kierowanie pracowników na szkolenia BHP

  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń i rozliczeń z ZUS

  • Obliczanie zasiłków chorobowych

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;

  • Przygotowywanie miesięcznych i rocznych deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;

  • Współpraca z działem finansowo-księgowym;

  • Monitorowanie zmian w przepisach.

  • Prowadzenie spraw związanych z naborem pracowników

  • Rejestrowanie pracowników etatowych oraz zleceniobiorców w programie „Płatnik” i przekazywanie do ZUS

  • Zarządzanie PPK

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe)

  • Doświadczenie zawodowe min 1 rok w płacach

  • Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

  • Znajomość MS Office

  • Posiadanie obywatelstwa polskiego lub znajomości języka polskiego potwierdzonej dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej.

  • Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych

  • Niekaralność za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe

Mile widziane

  • Znajomość programu Progman oraz Płatnik

To oferujemy

  • 13 pensję,

  • świadczenia pieniężne z ZFŚS,

  • oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagane dokumenty

  • CV z dokładnym opisem przebiegu kariery zawodowej

  • Oświadczenie o znajomości MS Office, zagadnień kadrowo-płacowych

  • Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych

  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub znajomości języka polskiego potwierdzonej dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej

  • Oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych

  • Oświadczenie o braku skazania prawomocnym wyrokiem za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe

Inne informacje:

  • Prosimy o składanie ofert z dopiskiem "Specjalista ds. kadr i płac" .

  • Miejsce pracy - Centrum Usług Wspólnych Jednostek Oświaty w Poznaniu, ul. Rybaki 18A 61-884 Poznań .

  • Stanowisko nie jest przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • Oferty można także składać elektronicznie na adres: [email protected]

  • Rozpatrywane będą tylko oferty kompletne, tj. zawierające wszystkie dokumenty wskazane w sekcji "Wymagane dokumenty".

  • Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych w miesiącu poprzedzającym ogłoszenie był niższy niż 6%.

W związku z rozwojem naszej organizacji, wynikającej z przyjęcia do wspólnej obsługi Placówek Oświatowych Miasta Poznania, poszukujemy wielu kandydatów na wybrane stanowisko.

Przewiń do profilu firmy