Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

AKP Karpiński Rosa Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kim jesteśmy:

  • Grupą ludzi, których łączy pasja do zawodu biegłego rewidenta oraz księgowego

  • Młodą, rodzinną firmą, która dba o swoich klientów i pracowników

  • Podmiotem, który tworzą osoby o doświadczeniu zdobytym w pracy dla międzynarodowych firm doradczych

  • Firmą, która na pierwszym miejscu stawia partnerstwo we współpracy oraz jakość świadczonych usług

  • Świadczymy dla naszych klientów usługi księgowe, controllingowe, badania sprawozdań finansowych oraz inne usługi z zakresu czynności rewizji finansowej

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale kadr i płac

  • Jesteś dokładny i skrupulatny

  • Umiesz pracować pod presją czasu i chcesz uczyć się szybciej niż inni

  • Jesteś osobą komunikatywną, która preferuje pracę z ludźmi i dla ludzi

  • Posługujesz się komunikatywnie językiem angielskim lub niemieckim,

  • Jesteś dyspozycyjny 5 dni w tygodniu

  • Jesteś koleżeński, dokładny, odpowiedzialny

  • Potrafisz posługiwać się pakietem MS Office

  • Chciałbyś poszerzać dotychczas zdobytą wiedzę

To oferujemy

  • Zatrudnienie na uczciwych warunkach, w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • Kompetentnych współpracowników

  • Możliwość pracy dla różnorodnych i ciekawych klientów

  • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na rozwój naszej firmy

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Szkolenia

  • Dzielenie się wiedzą w zakresie rachunkowości, podatków oraz audytu

  • Pracę dla klientów traktujących nas jako kompetentnego partnera zarówno w biznesie jak i poza nim