Specjalista ds.kadr i płac

Grupa Outworking

4 0009 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników zewnętrznych (pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę tymczasową, umowę kodeksową oraz umowę cywilnoprawną)

sporządzanie listy płac

obliczanie wynagrodzeń, zasiłków chorobowych, w tym zasiłków wypłacanych z ZUS (przygotowywanie dokumentów do ZUS: Z3, Z3a etc., prowadzenie karty zasiłkowej)

rozliczanie dodatkowych składników wynagrodzeń (np. premie, ekwiwalenty (za pranie, urlop), potrącenia za benefity, dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, czy delegację)

przygotowywanie zaświadczeń (o zatrudnieniu, zarobkach), świadectw pracy

rozliczanie czasu pracy, nieobecności

obsługa systemu kadrowo-płacowego

przygotowanie deklaracji i korekt w Płatniku

obsługa PPK

raportowanie do Zarządu

Nasze wymagania

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

posiadasz doświadczenie w naliczaniu płac dla większej liczby pracowników,

potrafisz bez problemu pracować w Płatniku,

znasz przepisy prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

bez problemu obsługujesz MS Office, a w szczególności Excel (potrafisz również pracować na Google Docs),

myślisz o dłuższej współpracy z nami,

potrafisz pracować samodzielnie, ale praca w zespole nie sprawia Ci trudności (m.in. bez problemu prosisz o pomoc i okazujesz wsparcie współpracownikom),

jesteś osobą zmotywowaną, komunikatywną,

jesteś osobą elastyczną, a sytuacje awaryjne dodatkowo Ciebie motywują i potrafisz wyciągać z nich wnioski,

jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania.

To oferujemy

W ramach zatrudnienia mamy dla Ciebie do wyboru:

umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B (wybierz formę zatrudnienia, która odpowiada Ci najbardziej)

współpracę od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu pracy

możliwość rozpoczynania pracy między 8 a 9 i kończenia między 16 a 17

pracę w biurze w centrum Poznania (monitorujemy stan pandemii i w przypadku konieczności jesteśmy gotowi na pracę w systemie hybrydowym lub zdalnym)

wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

niezbędne narzędzia do pracy

rozbudowany system benefitów (MultiSport, szkolenia, wyjazdy i spotkania integracyjne - w trakcie pandemii integrujemy się onlajnowo)

szkolenia wprowadzające (poznasz m.in. obsługę naszego systemu kadrowo-płacowego)

wsparcie działu HR oraz wsparcie bezpośredniego przełożonego

możliwość realnego wpływu na rozwój Działu poprzez kreowanie rozwiązań, dzielenie się pomysłami

możliwość sprawdzenia się w pracy na względnie samodzielnym stanowisku

Nie zwlekaj! Aplikuj i stań się częścią naszego zespołu. Wykorzystaj swoje doświadczenie. Pozwól sobie pomóc wykorzystać swój potencjał!

Pamiętaj, by na CV dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (numer certyfikatu: 8102).

Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem wiele projektów na terenie całej Polski. Stale się rozwijamy czego dowodem są kolejne biura terenowe i kolejni zadowoleni klienci i pracownicy.

Dla naszych nowych pracowników mamy przygotowany program wdrożeniowy, który umożliwia bezproblemową adaptację w nowym miejscu pracy

zleceniobiorcy mają taki sam dostęp do benefitów jak pracownicy

doceniamy najlepszych pracowników (premiujemy za zadania nadobowiązkowe oraz za ponadprzeciętną jakość ich realizacji)

do naszych procesów rekrutacyjnych przywiązujemy bardzo dużą wagę, dlatego każdy kandydat otrzymuje informacje o statusie aplikacji w trakcie lub na zakończenie rekrutacji

Przewiń do profilu firmy