Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pracowników i zleceniobiorców spółki
  • Monitorowanie upływających terminów m.in. umów o pracę, badań lekarskich
  • Przygotowywanie zmian warunków zatrudnienia
  • Prowadzenie spraw związanych z ustaniem zatrudnienia
  • Prowadzenie spraw związanych z absencjami pracowników – urlopy, zwolnienia lekarskie, inne
  • Prowadzenie spraw związanych z zajęciami komorniczymi
  • Udział w naliczaniu list płac
  • Dodatkowo: Będziesz miał/a możliwość poszerzania swoich kompetencji poprzez stopniowe przejmowanie dalszych obowiązków związanych z raportowaniem do ZUS, GUS, PFRON, jak również poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obszarem kadr i płac
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność i rzetelne wykonywanie swoich obowiązków,
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • Znajomość programu SAP (moduł kadry-płace).

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość skorzystania z bezpłatnych zajęć z języka angielskiego,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym lub stacjonarnym
  • Możliwość rozpoczynania pracy pomiędzy 7.00 a 9.00
  • Pracę w ambitnym, rozwijającym się zespole,
  • Możliwość skorzystania z pakietów medycznych, karnetów sportowych, ubezpieczenia na życie
  • ubezpieczenie NNW.
  • Fundusz socjalny: nieoprocentowane pożyczki, dopłaty do wypoczynku dzieci, zapomogi.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • siłownia w biurze

SECURITAS POLSKA Sp. z o.o.

Do biura w Warszawie poszukujemy obecnie Kandydatek / Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wynagrodzeń i Procesów HR

Miejsce pracy: Warszawa ul. Postępu

Specjalista ds. Kadr i Płac, Poznań