Ta oferta pracy jest nieaktualna od 170 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista Ds. Kadr i Płac

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mega Lex Sp. z o.o.

    Mega Lex Sp. z o.o. o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca od ponad 25 lat działalność jako biuro rachunkowe, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Oferta skierowana jest do osób, które posiadają doświadczenie w dziale obsługi kadrowo-płacowym i chciałyby się rozwijać.

    OBOWIĄZKI:

    • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy).
    • Ewidencjonowanie i kontrola czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie).
    • Ustalanie uprawnień pracowników do urlopu wypoczynkowego.
    • Sporządzanie umów oraz innych dokumentów pracowniczych.
    • Kontrolowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP.
    • Wydawanie zaświadczeń o uzyskanych dochodach na prośbę Klienta.
    • Sporządzanie deklaracji dla ZUS, Urząd Skarbowy.
    • Przygotowanie list płac dla naszych Klientów (umowy o pracę, cywilnoprawne, kontrakty menedżerskie, zarząd, etc.).
    • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników.
    • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby Klientów.

    WYMAGANIA:

    • Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac lub wykształcenie z nią związane
    • Znajomość oraz umiejętności posługiwania się przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
    • Możliwość podjęcia pracy w styczniu 2019 roku

    Mile widziane:

    • Znajomość programu Symfonia lub Transkom, Płatnik, MS Word, MS Excel
    • Doświadczenie zawodowe w biurze rachunkowym.
    • Umiejętności efektywnej współpracy z Klientem oraz urzędami i instytucjami typu: ZUS, US, Urzędy pracy, Komornicy.
    • Umiejętności sprawnego przygotowywania wszelkiej dokumentacji kadrowo–płacowej, tj. umów, porozumień, zaświadczeń, świadectw pracy, przygotowywania i naliczania list płac.

    Dodatkowo wymagane:

    • Sumienność i dokładność oraz odpowiedzialność za terminową realizację zadań.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • Otwartość oraz chęć do nauki i poszerzania wiedzy w zakresie wykonywanych obowiązków.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.
    • Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej od wielu lat pozycji na rynku.
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
    • Narzędzia niezbędne do pracy.
    • Szkolenia i rozwój zawodowy.
    • Miłą atmosferę w dynamicznym zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku do aplikowania.

    Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
    Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy.
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Mega Lex Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Toruńska 7, 61-045 Poznań.

    1. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.
    2. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
    3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji
    4. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
    5. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    6. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.