Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

MB BIURO sp. z o.o.O firmie

  • Wagrowska 2
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MB BIURO sp. z o.o.

Wagrowska 2

Poznań

MB BIURO sp. z o.o. jest biurem rachunkowym, które oferuje kompleksowe usługi rachunkowe dla małych, średnich i dużych firm.
Udzielamy wsparcia na wszystkich etapach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej, niezależnie od jej charakteru oraz branży w której Państwo działają.

MB BIURO to wysoko wykwalifikowani specjaliści: biegli rewidenci, doradcy podatkowi oraz księgowi posiadający wieloletnie doświadczenie w branży.
Kadra nasza nieustannie dba o rozwój swoich kompetencji i kwalifikacji by sprostać Państwa oczekiwaniom a wiedza jaką posiadają zagwarantuje Państwu najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz w trosce o minimalizacje kosztów związanych z zatrudnieniem pracownika spółka MB Biuro świadczy również usługi księgowe w siedzibie klienta.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielnie naliczanie wynagrodzeń,
  • rozliczanie czasu pracowników,
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (zakładanie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy),
  • rozliczanie podatków dochodowych od osób fizycznych i ZUS
  • stały i bezpośredni kontakt z klientami biura.
  • sporządzanie korespondencji do instytucji zewnętrznych (PFRON, ZUS,US, GUS, Komornicy)
  • obsługa PPK.

NASZE WYMAGANIA :

  • wykształcenie min średnie ,
  •  2-letnie doświadczenie zawodowe na zajmowanym stanowisku,
  • aktualna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz ubezpieczeń społecznych i umiejętność ich interpretacji,
  • znajomość programów kadrowo-płacowych - AGROBEX będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Płatnik,
  • obsługa ZUS PUE
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność,
  • mile widziane doświadczanie pracy w biurze rachunkowym.

OFERUJEMY :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przyjazna i miła atmosfera w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia podnoszące zawodowe kwalifikacje,
  • stały dostęp do usług doradcy podatkowego,
  • nauka języka angielskiego.

Ogłoszenie archiwalne