Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

INERON sp. z o.o.

  • Naramowicka 76
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Naramowicka 76

Poznań

INERON sp. z o.o to firma działająca w branży odnawialnych źródeł energii, która działa na terenie całego kraju, realizuje kompleksowo projekty – od prostych instalacji fotowoltaicznych po rozbudowane konfiguracje z magazynami energii, pompami ciepła, rekuperacją i ładowarkami samochodowymi włącznie. Zawsze zapewniając usługi na najwyższym poziomie.

Wierzymy w przyszłość nowych technologii i pragniemy wdrażać energię odnawialną w każdą dziedzinę życia, najsprawniej jak to możliwe. Zwracamy uwagę na potrzeby naszych klientów, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, by optymalnie wycenić koszty i zapewnić doskonałą realizację oraz długotrwałą satysfakcję.

Otaczamy się profesjonalistami, z których pomocą nieustannie się rozwijamy. Naszym celem i główną misją jest zapewnienie godnego życia z naturą oraz dokonanie zmiany, która będzie kluczowa dla nas i przyszłych pokoleń.

Obowiązki:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej: akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, Rp-7;
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników etatowych jak i zleceniobiorców;
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT4R, PIT8AR, sprawozdań GUS;
  • Nadzór nad terminowością badań i szkoleń BHP pracowników;
  • Wystawianie zaświadczeń i innych dokumentów dot. zatrudnienia i wynagrodzeń pracowników;
  • Ewidencja danych w programie kadrowo-płacowym TETA;
  • Koordynowanie procesu rejestracji czasu pracy;
  • Koordynowanie benefitów pracowniczych;
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz kadrowo-płacowych;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności Excel);
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • Terminowość w realizacji powierzonych zadań;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Odpowiedzialne podejście do obowiązków;
  • Umiejętność efektywnej współpracy w zespole
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i wiedzy
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • praca w silnej i dynamicznej firmie wśród profesjonalistów
  • benefity pracownicze

Ogłoszenie archiwalne