Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

#hashtagHR

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Część etatu
  • Specjalista
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego klienta biura rachunkowego zlokalizowanego w Poznaniu, działającego z sukcesem od ponad 20 lat na rynku lokalnym i ogólnopolskim, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników
  • Przygotowywanie dokumentacji i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku ds. kadr i płac
  • Wykształcenie min. średnie
  • Ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych
  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę jak i umów cywilnoprawnych (umowa zlecenia, umowa o dzieło),
  • Obsługa programu Płatnik
  • Obsługa programu kadrowo-płacowego Symfonia oraz Enova 365
  • Mile widziana znajomość zagadnień księgowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym i przyjaznym środowisku pracy
  • Komfortowe biuro zlokalizowane w bliskiej odległości od centrum Poznania
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
  • Spotkania integracyjne, wydarzenia branżowe

Ogłoszenie archiwalne