Ta oferta pracy jest nieaktualna od 106 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-07-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma transportowa Iltrans Transport Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres zadań:

    • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,
    • kontrolowanie i rozliczanie czasu pracy,
    • sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS i in.,
    • umiejętność praktycznego wykorzystania MS Office (szczególnie Excel),
    • obsługa programu kadrowo-płacowego SYMFONIA,
    • przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych,
    • doradztwo w zakresie możliwości i rozwiązań z zakresu prawa pracy,
    • prowadzenie akt osobowych,
    • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz szkoleń BHP,
    • sporządzanie raportów kadrowo-płacowych.
    • kontrola delegacji służbowych

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny,
    • Znajomość pakietu Office,
    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Pozytywne nastawienie, rzetelność i zaangażowanie,
    • Doświadczenie w logistyce będzie dodatkowym atutem.

    Oferta obejmuje:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • rozwój zawodowy,
    • dobrą atmosferę,
    • przyjazne środowisko pracy.

    Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie
    swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182,z późniejszymi zmianami.