Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

WSK-PoznańO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie spraw kadrowo-płacowych,
  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, premii, nagród jubileuszowych, sporządzanie listy płac, zaświadczeń Rp-7, rozliczanie umów cywilno-prawnych, obsługa programu Płatnik,
  • prowadzenie dokumentacji,
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, US, GUS i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • kontrola terminowości wykonywania badań lekarskich,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • nadzór nad przebiegiem szkoleń, organizacja praktyk zawodowych,
  • przygotowywanie dokumentów kadrowych (świadectw pracy, zaświadczeń, ustalanie wymiaru urlopów wypoczynkowych, ekwiwalentów za urlop wypoczynkowy),
  • bieżąca obsługa pracowników.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wymagającym kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników,
  • praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej, znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie i biegła znajomość obsługi programu Optima – warunek konieczny! i pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy, dyskrecja, odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, komunikatywność.

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami,
  • stabilność zatrudnienia,
  • szkolenia,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet socjalny,
  • dofinansowanie do karty MultiSport.

Jesteśmy znaczącym producentem aparatury wtryskowej do silników wysokoprężnych, osprzętu lotniczego oraz precyzyjnych elementów kooperacyjnych. Posiadamy ugruntowaną pozycję w przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym. Nasze wyroby znane są z bardzo wysokiej jakości tak w kraju jak i na świecie, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia.

Szczegółowe warunki pracy i płacy zostaną przedstawione w trakcie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Poznań