Ta oferta pracy jest nieaktualna od 184 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Poznań, Swarzędz, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    STS Logistic to największe centrum logistyczne w Europie Środkowo-Wschodniej zajmujące się transportem międzynarodowym, dostawami do dealerów na terenie Polski, magazynowaniem, ekspedycją samochodów drogą kolejową oraz doposażaniem samochodów osobowych i użytkowych.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Swarzędz

    Opis stanowiska:

    • rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
    • czynności z zakresu prawa pracy dotyczące nawiązywania oraz ustania stosunku pracy
    • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników
    • prowadzenie akt osobowych
    • sporządzanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US I GUS
    • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
    • prowadzenie rozliczeń z ZUS, nadzorowanie dokumentacji związanej z ubezpieczeniami społecznymi pracowników i obsługa programu „Płatnik”

    Wymagania:

    • wiedza z zakresu prawa podatkowego
    • znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
    • praktyczna wiedza z zakresu prowadzenia dokumentów pracowniczych
    • doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac
    • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
    • znajomość programu Symfonia Kadry i Płace

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając APLIKUJ na dole ogłoszenia.

    W treści maila proszę określić dyspozycyjność (od zaraz lub możliwość podjęcia pracy od dnia...) oraz zawrzeć klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”