Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

EL-Service Sp. z o.o. (E. LECLERC)

Towarowa 35

Stare Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy

  • Sporządzanie list płac, naliczanie wynagrodzeń dla pracowników i zleceniobiorców, kontrola poprawności danych

  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń do ZUS, US, GUS, PFRON

  • Współpraca z Urzędami Pracy, ZUS, US oraz PIP

  • Współudział w przygotowywaniu danych dotyczących kosztów personalnych

  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy

  • Wystawianie zaświadczeń, dokumentów kadrowych i ZUS

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze kadr i płac

  • Znajomość programu Płatnik

  • Zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

  • Dodatkowym atutem będzie obsługa PPK i TETA HR

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Elastyczny system czasu pracy

  • Dogodne położenie biura w samym centrum Poznania (w pobliżu dworca PKP i PKS)

  • Wsparcie i przeszkolenie stanowiskowe w początkowym okresie zatrudnienia

  • Benefity (opieka medyczna dla pracownika i jego bliskich, dofinansowanie do pakietów sportowych, szkolenia, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego, dofinansowanie do posiłków pracowników)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie posiłków

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

EL – Service jest Centrum Usług dla francuskiej sieci super i hipermarketów spożywczo przemysłowych E.Leclerc.

Przewiń do profilu firmy