Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Kross s.a.

  • Przasnysz

    Przasnysz, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Managerów i Pracowników w tematach kadrowo płacowych,

  • Administrowanie systemem czasu pracy orazrozliczanie czasu pracy,

  • Wspieranie procesu tworzeniu harmonogramów oraz weryfikacje, poprawność danych zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Prowadzenie ewidencji urlopów oraz absencji,

  • Naliczanie wynagrodzeń w ramach przydzielonego obszaru,

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • Aktualizowanie obowiązujących procedur.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy w szczególności regulujących czas pracy,

  • Praktyczna znajomość przepisów regulujących ubezpieczenia społeczne i podatki od osób fizycznych,

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze kadrowym oraz w naliczaniu płac,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Bardzo dobra znajomość pakiety Microsoft Office,

  • Nastawienie na współpracę w zespole i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającą swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Pracę w firmie która jest leaderem w branży rowerowej w Polsce, która dynamicznie rozwija się na rynkach zagranicznych,

  • Wysoki poziom decyzyjności i samodzielności działania,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zaangażowanym i zróżnicowanym zespole,

  • Udział w wewnętrznych programach rozwojowych Kross,

  • Możliwość realizacji sportowych pasji: przynależność do drużyny Kross Staff Team (https://www.facebook.com/KROSSSTAFFTEAM),

  • Testowanie przyszłych i wdrażanych produktów,

  • Wsparcie finansowe indywidualnych startów w wybranych i zaakceptowanych z przełożonym,

  • Wysokie zniżki na rowery Kross,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Kross SA lub Kross Usługi Sp. z o.o.,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • Premie zależne od osiąganych wyników

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników