Ta oferta pracy jest nieaktualna od 91 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

specjalista ds. kadr i płac

  • Przeźmierowo, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesli Kadry i Płace to Twoje naturalne środowisko i chcesz rozwijać się w tym obszarze, dodatkowo interesuję Cię odpowiedzialna i samodzielna rola w uznanej firmie, to ta oferta jest dla Ciebie!

    Nr ref.: /335/03/2018/NP/11370
    Przeźmierowo
    obowiązki:
    • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowy o pracę i a umowy cywilnoprawne
    • sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, PFRON
    • sporządzanie list płac
    • prowadzenie korespondencji z urzędami w sprawach pracowniczych
    • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zewnętrzne
    • prowadzenie akt osobowych
    oferujemy:
    • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie kadr i płac
    • pracę w zespole specjalistów i wsparcie w okresie wdrożenia
    • system szkoleń
    • pakiet benefitów
    oczekujemy:
    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • doświadczenie w w obszarze kadr i płac
    • dobra znajomość programu Symfonia i Płatnik
    • wykształcenie wyższe
    • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przepisów PEFRON
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność, rzetelność, wysokie poczucie odpowiedzialności
    • znajomość języka angielskiego mile widziana

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47