Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Grupa FIEGE Polska

Biznesowa 1

Przyłęki (pow. bydgoski)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa pracowników Centrum Dystrybucyjnego w zakresie realizacji procesów kadrowych,

  • przygotowywanie listy płac z tytułu umów o pracę (naliczanie wynagrodzeń, naliczanie podatku dochodowego, PPK, ZUS, naliczanie ekwiwalentów urlopowych, rozliczenia potrąceń komorniczych, naliczanie odpraw, zasiłków, inne),

  • sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/GUS/PFRON,

  • prowadzenie dokumentacji płacowej i zasiłkowej oraz przygotowywanie raportów z zakresu płac,

  • prowadzenie akt osobowych, weryfikacja istniejących oraz kompletowanie nowych,

  • sporządzanie i rozwiązywanie umów o pracę oraz ich aktualizowanie,

  • przygotowanie analiz i raportów dotyczących danych kadrowych,

  • uczestnictwo w onboarding'ach.

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac,

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: Ekonomia, ZZL, Finanse),

  • kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym naliczeniu listy płac,

  • wiedza z zakresu Prawa Pracy, płac, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel),

  • biegła obsługa programów kadrowo-płacowych (preferowany program Xpertis),

  • samodzielność i odpowiedzialność w stosunku do powierzonych zadań.

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. podstawowym

To oferujemy

  • pyszne obiady za złotówkę

  • pakiet prywatnej opieki medycznej

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty ubezpieczenia na życie

  • owocowe dni we wtorki i czwartki

  • kartę sportową lub kartę podarunkową lub dofinansowanie do przedszkola – Ty wybierasz, bo nie wszyscy lubimy to samo :)

  • bonus świąteczny

  • dodatek stażowy

  • programy rozwojowe i możliwość awansu wewnątrz struktur firmy

  • możliwość skorzystania z darmowych lekcji języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Poznaj FIEGE!

FIEGE to jeden z liderów logistyki kontraktowej, z tradycją sięgającą prawie 150 lat. Od kilku lat odnotowujemy dynamiczny wzrost sektora e-commerce, co pozytywnie wpływa na rozwój, potrzebę kreowania nowych rozwiązań, ciągłego doskonalenia, podnoszenia jakości procesów. Dzięki naszej pasji staliśmy się jednym ze światowych dostawców usług oferujących pełną obsługę logistyczną. Innowacyjność, płaskie struktury i nastawienie na współpracę to nasze atuty.

Co nas łączy z e-commerce?

Od kilku lat jesteśmy partnerem biznesowym jednego z największych klubów zakupowych w Europie. Centrum logistyczne Zalando Lounge w Przyłękach k. Bydgoszczy to kolejna inwestycje naszego partnera w Polsce. Kreujemy nasze działania, tak aby na najwyższym poziomie modne ubrania, dodatki i akcesoria trafiły do ponad 27 milionów klientów.

Przewiń do profilu firmy