Ta oferta pracy jest nieaktualna od 200 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Pszczyna, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma ZAMEL, wiodący polski producent systemów powiadamiania (dzwonki, gongi, automatyka budynkowa, bezprzewodowe sterowanie automatyki budynkowej, systemy domofonowe, alarmy, systemy przywoławcze); kabli i przewodów, a także producent artykułów oświetleniowych w ramach Inteligentnego systemu oświetlenia komunikacyjnego LED - poszukuje osoby na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
    Miejsce pracy: Pszczyna

    Zadania:

    • kompleksowe rozliczenia kadrowo-płacowe pracowników,
    • sporządzanie dokumentacji ubezpieczeniowej związanej ze zgłoszeniem, wyrejestrowaniem, zmianą danych osobowych pracowników oraz członków rodzin w ZUS,
    • zatrudnianie i rozliczanie cudzoziemców,
    • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji pracowniczej,
    • nadzorowanie terminowości szkoleń BHP oraz badań lekarskich,
    • sporządzanie raportów i analiz dotyczących zatrudnienia oraz kosztów wynagrodzeń płacowych,
    • wsparcie procesów związanych z rekrutacjami i szkoleniami,
    • przygotowywanie i rozliczanie umów zleceń.

    Wymagania:

    • min. 3-letniego doświadczenia na analogicznym stanowisku,
    • mile widziana znajomość języka ukraińskiego,
    • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w firmie zatrudniającej min. 200 osób,
    • bardzo dobra, praktyczna znajomość prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,
    • dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność,
    • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne, profesjonalizm i dyskrecja.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • rozwój kwalifikacji zawodowych,
    • korzyści pozapłacowe.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

    ZAMEL sp. z o.o.
    ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna

    lub za pomocą:

    W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

    ZAMEL sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy jest obowiązkowe, natomiast w zakresie szerszym niż określony w tych przepisach dobrowolne.