Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

PreZero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Radom

    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania;

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej, w tym prowadzenie akt personalnych;

  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, wypowiedzenia, aneksy itd.);

  • Bieżąca współpraca z ZUS (zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników z ZUS);

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym;

  • Naliczanie wynagrodzeń;

  • Rozliczanie czasu pracy;

  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;

  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;

  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie;

  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;

  • Znajomość programu SAP HR;

  • Znajomość Programu Płatnik;

  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu Excel;

  • Zdolność szybkiego uczenia się;

  • Pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;

  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;

  • Stabilne warunki zatrudnienia;

  • Rynkowe wynagrodzenie;

  • Pakiet opieki medycznej;

  • Karnety sportowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

PreZero Polska Sp. z o.o.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Przewiń do profilu firmy