Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

PreZero Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudniania;
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej, w tym prowadzenie akt personalnych;
  • Przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (umowy, wypowiedzenia, aneksy itd.);
  • Bieżąca współpraca z ZUS (zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników z ZUS);
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych pracowniczych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Naliczanie wynagrodzeń;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych;
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie;
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
  • Znajomość programu SAP HR;
  • Znajomość Programu Płatnik;
  • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu Excel;
  • Zdolność szybkiego uczenia się;
  • Pełna samodzielność przy rozwiązywaniu problemów, dokładność.

To oferujemy

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
  • Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej;
  • Karnety sportowe.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

PreZero Polska Sp. z o.o.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Radom