Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku

Obowiązki:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi;
  • Bieżące rozliczanie oraz korekty poprzednich okresów w programie Płatnik;
  • Prowadzenie akt personalnych zgodnie z przepisami prawa pracy;
  • Obsługa procesów kadrowych związanych z zatrudnianiem i trwaniem stosunku pracy;
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik;
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń;
  • Aktualizacja danych pracowniczych w systemach HR;
  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS;
  • Sporządzanie raportów absencji, rotacji itp.

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej;
  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i zasiłków chorobowych;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego;
  • Praktyczna znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office (Word, Excel);
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych - mile widziana praktyczna znajomość systemu Symfonia
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse i podobne),
  • bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej,
  • odpowiedzialność, dokładność i systematyczność;
  • wysoka kultura osobista i umiejętność budowania relacji.

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze;
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy