Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.10.2017
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.11.2017)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Spółka produkcyjno-usługowa świadcząca usługi związane z wynajmowaniem odzieży do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Region: mazowieckie

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, w tym poszukiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.
  • Opracowanie i wdrażanie programów zwiększających motywację i zaangażowanie pracowników.
  • Współpraca w projektach z zakresu miękkiego HR.
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzanie i weryfikacja listy płac.
  • Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (ZUS, PIT).
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych.
  • Obsługa systemu kadrowo – płacowego Symfonia kadry i płace oraz programu Płatnik.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych.
  • Doskonałej organizacji pracy, w tym samodzielności, systematyczności i terminowości.
  • Konsekwencji i determinacji w realizowaniu powierzonych zadań.
  • Dobrej znajomości programu Płatnik i Symfonia.
  • Wykształcenia wyższego.

 Praktyczna znajomość obszaru z zakresu miękkiego HR będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą, w młodym i prężnym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w stabilnej finansowo firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią zadaniową.
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z branży HR.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego listu motywacyjnego i CV w formacie PDF klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Jednocześnie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.06.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się