Ta oferta pracy jest nieaktualna od 108 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Spółka produkcyjno-usługowa świadcząca usługi związane z wynajmowaniem odzieży do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Radom
Region: mazowieckie

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych, w tym poszukiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.
  • Opracowanie i wdrażanie programów zwiększających motywację i zaangażowanie pracowników.
  • Współpraca w projektach z zakresu miękkiego HR.
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
  • Naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
  • Sporządzanie i weryfikacja listy płac.
  • Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (ZUS, PIT).
  • Sporządzanie sprawozdań statystycznych.
  • Obsługa systemu kadrowo – płacowego Symfonia kadry i płace oraz programu Płatnik.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
  • Praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych.
  • Doskonałej organizacji pracy, w tym samodzielności, systematyczności i terminowości.
  • Konsekwencji i determinacji w realizowaniu powierzonych zadań.
  • Dobrej znajomości programu Płatnik i Symfonia.
  • Wykształcenia wyższego.

 Praktyczna znajomość obszaru z zakresu miękkiego HR będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
  • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą, w młodym i prężnym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.
  • Pracę w stabilnej finansowo firmie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią zadaniową.
  • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z branży HR.
Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego listu motywacyjnego i CV w formacie PDF klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Jednocześnie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.06.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej