Ta oferta pracy jest nieaktualna od 233 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Radom, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-10-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka produkcyjno-usługowa świadcząca usługi związane z wynajmowaniem odzieży do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Radom
    Region: mazowieckie

    Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

    • Realizacja procesów rekrutacyjnych, w tym poszukiwanie kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych.
    • Opracowanie i wdrażanie programów zwiększających motywację i zaangażowanie pracowników.
    • Współpraca w projektach z zakresu miękkiego HR.
    • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia.
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy.
    • Naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
    • Sporządzanie i weryfikacja listy płac.
    • Sporządzanie i weryfikowanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (ZUS, PIT).
    • Sporządzanie sprawozdań statystycznych.
    • Obsługa systemu kadrowo – płacowego Symfonia kadry i płace oraz programu Płatnik.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Minimum 3-letniego doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.
    • Praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatkowych.
    • Doskonałej organizacji pracy, w tym samodzielności, systematyczności i terminowości.
    • Konsekwencji i determinacji w realizowaniu powierzonych zadań.
    • Dobrej znajomości programu Płatnik i Symfonia.
    • Wykształcenia wyższego.

     Praktyczna znajomość obszaru z zakresu miękkiego HR będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie.
    • Atmosferę opartą na współpracy i dzieleniu się wiedzą, w młodym i prężnym zespole.
    • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku.
    • Pracę w stabilnej finansowo firmie na podstawie umowy o pracę.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie z premią zadaniową.
    • Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy z branży HR.
    Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego listu motywacyjnego i CV w formacie PDF klikając w przycisk aplikowania.

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami/kami.

    Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

    Jednocześnie prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.06.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.