Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

Szyb Walenty 91

Ruda Śląska

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie. Nasze portfolio obejmuje drobne produkty promocyjne, tekstylia, upominki biznesowe oraz dedykowane dla klienta gadżety.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy. Gotowe, spersonalizowane gadżety wysyłane są do klienta w 24/48 godzin od momentu akceptacji zlecenia.

Zakres obowiązków:

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników, udzielanie informacji i wyjaśnień
  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, aneksów oraz innych dokumentów kadrowych i zgłoszeniowych
  • rozliczanie czasu pracy zgodnie z obwiązującymi przepisami
  • naliczanie list płac
  • rozliczanie potrąceń komorniczych i innych
  • obsługa PPK
  • prowadzenie akt osobowych
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby firmy
  • współpraca z pozostałymi Działami w firmie

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym
  • bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowych
  • bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office (gł. Excel)
  • dobra znajomość j. angielskiego (min. B1/B2)
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność, otwartość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, samodzielność, skrupulatność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat, w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej
  • dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet
  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)
  • bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia i Rudy Śląskiej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia oraz informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami/Kandydatkami.

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej

www.midocean.com

oraz

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego spotu przedstawiającego produkcję:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy