Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

DlaSpania Sp. z o.o.

  • Rybnik

    Rybnik, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych,

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem i rozwiązaniem stosunku pracy, itp.

  • Obliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z zaszeregowaną siatką płac,

  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie) dla zleceniobiorców; generowanie rachunków do umów, rozliczanie umów cywilnoprawnych,

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON, PPK ,

  • Kontakt z US i innymi właściwymi instytucjami (w tym: asystowanie przy ewentualnej kontroli z PIP i ZUS, dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie wyjaśnień,

  • Korespondencja z urzędami/instytucjami w sprawach pracowniczych (komornicy, ZUS itp.),

  • Sporządzenie raportów i sprawozdań z zakresu: wynagrodzeń, stanu zatrudnienia, stanu urlopów, absencji itp. na potrzeby m.in. działu księgowości, audytorów, kontroli,

  • Przetwarzanie i ochrona danych osobowych,

  • Archiwizacja dokumentów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe policealne lub wyższe (Kadry i Płace),

  • Doświadczenie w obszarze Kadr i Płac,

  • Znajomość programów: Kadry, Płace, ZUS Płatnik, Program PPK,

  • Dokładność, staranność, aktywna postawa, bardzo dobra organizacja pracy,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Dbałość o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy.

Mile widziane

  • Znajomość programu ENOVA365,

  • Uprawnienia BHP.

To oferujemy

  • Interesująca praca w odnoszącej sukcesy firmie

  • Stabilne środowisko pracy

  • Przyjemna atmosfera

  • Rabaty pracownicze

  • Niezbędne narzędzia do pracy

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

Wyobraź sobie świat, w którym każdy z nas może być weselszy, serdeczniejszy, bardziej produktywny. W którym – krótko mówiąc możesz być tą najlepszą wersją siebie samego. O ile lepszym mógłbyś być: kolegą, przyjacielem, członkiem rodziny?

To wszystko możemy osiągnąć dzięki zainwestowaniu w dobry sen i to właśnie jest naszą misją: podnosić jakość snu jak największej liczbie osób, wszędzie tam, gdzie sięga nasza działalność.

Przewiń do profilu firmy