Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

MARMAO firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Powadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej związanej z przebiegiem stosunku pracy,

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników w kilkumiesięcznym okresie rozliczeniowym (m.in. praca w systemie trzy-zmianowym cztero-brygadowym, praca w równoważnym systemie czasu pracy)

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • Weryfikacja terminów szkoleń BHP oraz badań profilaktycznych

  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • Weryfikacja kompletności i prawidłowości naliczenia zmiennych elementów wynagrodzenia (premie, ekwiwalenty, nagrody, godziny nadliczbowe i inne),

  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON,

  • Obsługa i zarządzanie PPK,

  • Sporządzanie informacji, sprawozdań, korespondencji do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, komornicy),

  • Przygotowanie raportów oraz analiz z zakresu kadr i płac oraz kosztów pracy,

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów (ERP-7, Z-3) oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • Udzielanie informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych pracownikom,

  • Prowadzenie spraw związanych z ZFŚS

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o profilu kadrowo-płacowym,

  • Praktyczna znajomość zagadnień dotyczących naliczania wynagrodzeń, w tym zasiłków chorobowych,

  • Znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, oraz podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Umiejętność samodzielnego naliczania wynagrodzeń,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),

  • Odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Znajomość programów Płatnik, e-PUE, PFRON,

  • Mile widziane doświadczenie pracy z różnymi systemami kadrowo-płacowymi,

  • Umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w zaangażowanym zespole oraz przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie na preferencyjnych warunkach

  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych

  • Dofinansowanie do posiłków

Co nas wyróżnia i dlaczego warto do nas dołączyć:

Czerpiemy przyjemność ze współpracy – ludzie są naszym najważniejszym kapitałem

Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

Szukamy optymalnych rozwiązań poprzez synergię działań zespołowych oraz otwartość na nowe pomysły

Wyzwalamy kreatywność, wychodzimy poza sztywne ramy

Wspólnie budujemy organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Co jeszcze zyskasz:

Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

Pracę w dynamicznej spółce, będącej liderem w swojej branży

Inspirujące wyzwania zawodowe prowadzące do rozwoju Twoich kompetencji

Realizację codziennych zadań w profesjonalnym i otwartym zespole

Dogodna lokalizacja i elastyczne godziny pracy