Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 16.05.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAKO GROUP HR sp. z o.o.

    Pako Group HR, z siedzibą w Rzeszowie, to dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi w zakresie outsourcingu procesów rekrutacyjnych dla największych klientów zewnętrznych na rynku.

    Najwyższą jakość naszej oferty potwierdzają liczne certyfikaty uprawniające do świadczenia usług pośrednictwa pracy doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego oraz prowadzenia agencji zatrudnienia w zakresie świadczenia usług pracy tymczasowej.

    Specjalizujemy się w pozyskiwaniu do zakładów pracy profesjonalistów oraz personelu linii produkcyjnych z krajów Europy Środkowo-Wschodniej oraz Azji.

    Najcenniejszym zasobem naszej firmy są pracownicy. Zespół Pako Group składa się z ambitnych i doświadczonych młodych ludzi zorientowanych na rozwój zawodowy. Wierzymy, że sukces jest możliwy dzięki wykwalifikowanej międzynarodowej kadrze

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rzeszów

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa
    • Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia
    • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń
    • Sporządzanie rozliczeń, raportów do ZUS

    Wymagania:

    • Absolwent kierunku finanse i rachunkowość bądź pokrewnym;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy
    • Skrupulatność, umiejętność szybkiego uczenia się; analityczne myślenie
    • Znajomość programu Optima, pakietu MS Office
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców (np. Ukraina, Mołdawia)
    • Mile widziane Uprawnienia inspektora BHP

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się spółce (umowa o pracę lub umowa zlecenie) + premie
    • Pracę na pełny etat
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia
    • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze księgowości i HR