Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac – Samodzielna księgowa

EMERGOO firmie

  • Ostrobramska 75c
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EMERGO

Ostrobramska 75c

Warszawa

Jesteśmy grupą wysoce wyspecjalizowanych firm, które działają w branżach medycznej, wyposażenia wnętrz i doradztwie finansowym. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam świadczyć dla klientów usługi na najwyższym poziomie, a każdy klient otrzymuje od nas wsparcie w każdym etapie świadczonych przez nas usług.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej dla pracowników
  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
  • Sporządzaniem deklaracji PIT, PFRON, ZUS, PPK
  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik
  • Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
  • Współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS
  • Rozliczanie zaliczek i delegacji służbowych
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych
  • Analiza poprawności oraz uzgadnianie kont księgowych
  • Księgowanie i rozliczanie list płac oraz uzgadnianie rozrachunków z pracownikami i zleceniobiorcami
  • Bieżąca kontrola finansowo-księgowa
  • Udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka kultura osobista
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 4 lata
  • Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o rachunkowości, ustaw podatkowych
  • Znajomości programu Płatnik
  • Mile widziana znajomość programów kadrowo-płacowych WF-GANG i księgowych WF-FAKIR

Korzyści związane z pracą na stanowisku:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innego stosunku prawnego
  • Możliwość wykonywania ciekawej pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość poznania sposobów działania biznesowego, współtworzenia profesjonalizmu i jakości w kontaktach z klientami zewnętrznymi z Polski i z zagranicy

Ogłoszenie archiwalne