Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Skawina, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne
    Produkty Aluminiowe Skawina
    32-050 Skawina ul. Piłsudskiego 23

    NPA Skawina jest jedynym producentem walcówki aluminiowej oraz jednym
    z największych producentów drutów i przewodów aluminiowych w Polsce.
    W związku z rozwojem działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

    Miejsce pracy: Skawina
    województwo: małopolskie

    Opis stanowiska:

    • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
    • Przygotowywanie pełnej dokumentacji kadrowej (umowy, świadectwa pracy, wypowiedzenia, aneksy),
    • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS (w tym ZUS IWA)
    • Sporządzanie deklaracji do PFRON i US oraz raportów do GUS,
    • Rozliczanie czasu pracy w różnych systemach i okresach rozliczeniowych,
    • Praktyczna umiejętność naliczania wynagrodzeń i sporządzania list płac,
    • Księgowanie list płac,
    • Przygotowywanie przelewów z wynagrodzeniami dla pracowników,
    • Sporządzanie deklaracji rocznych PIT-11, PIT-4R, itd.,
    • Wystawianie zaświadczeń pracownikom,
    • Wprowadzanie i rozliczanie absencji pracowników (urlopy, zwolnienia chorobowe, itp.),
    • Rozliczanie umów cywilnoprawnych,
    • Opracowywanie planu wydatków i rozliczanie świadczeń z ZFŚS,
    • Obsługa zajęć komorniczych,
    • Sporządzanie raportów i analiz z powierzonego obszaru,
    • Wsparcie w procesie rekrutacji pracowników,
    • Archiwizowanie dokumentów.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • znajomość języka angielskiego (mile widziana),
    • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ZUS, PDOF, PFRON, ZFŚS,
    • bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK i CDN OPTIMA (warunek konieczny),
    • bardzo dobra znajomość prowadzenia dokumentacji kadrowej,
    • min. 5-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym (powyżej 100 osób),
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole,
    • rzetelność, sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność,
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności EXCEL).

    Dodatkowym atutem będzie:

    • doświadczenie we współpracy ze związkami zawodowymi.

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego w ramach wewnętrznego i zewnętrznego systemu szkoleń,
    • możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej korporacji,
    • ubezpieczenie grupowe i kartę multisport,
    • pracę w zgranym zespole oraz profesjonalne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy,
    • miłą atmosferę 😊.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk:

    Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina; telefon: +48 12 276 08 02; e mail: [email protected]

    Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

    Posiada Pan/Pani: prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcie zgody powinno zostać dostarczone osobiście lub listem poleconym na adres: Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina. Możecie ją Państwo również przesłać pocztą elektroniczną na adres: [email protected], lub zgłosić telefonicznie pod numerem +48 12 276 08 02.
    Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 miesiące od dnia przesłania CV.

    Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    Dane osobowe kandydatów mogą podlegać profilowaniu i zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

    Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Boryszew S.A. Oddział Nowoczesne Produkty Aluminiowe Skawina z siedzibą w: ul. Piłsudskiego 23; 32-050 Skawina na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.”
    bottom