Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Spring Professional PolandO firmie

  • Słupsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej (skala zatrudnienia: około 140 osób) w okolicach Słupska, poszukuję aktualnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista / Ekspert ds. Kadr i Płac

Lokalizacja: Słupsk (woj. Pomorskie)

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej i rzetelnej dokumentacji odnośnie do pracowników zatrudnionych w firmie,
  • Kontrolowanie rozliczenia czasu pracy i wypłata należnego wynagrodzenia,
  • Rozliczanie umów o prace i umów o podwykonawstwo (oraz ich negocjowanie),
  • Współpraca z Urzędem Skarbowym oraz ZUSem,
  • Kontrolowanie, aby wszystkie dokumenty oraz praktyki obowiązujące w przedsiębiorstwie były zgodne z Kodeksem Pracy,
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, zarządzanie, administracja i pokrewne),
  • Kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy i prawa podatkowego,
  • Mile widziana znajomość narzędzi: Płatnik i system ERP Enova,
  • Otwartość na rozwój i dodatkowe zadania wspierające Zarząd w zakresie również miękkiego HR’u, np.: wsparcie w prowadzeniu rekrutacji pracowników do firmy,
  • Rzetelność, samodzielność, proaktywna postawa.

Nasz Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie 5 000 – 7000 PLN brutto (w zależności od poziomu doświadczeń kandydata i wartości jaką może wnieść do organizacji),
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Duża samodzielność pracy i możliwość rozwoju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy