Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Plastmer sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Plastmer sp. z o.o. Sp.k.

Łazienkowa 1

Smolec (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • kompletowanie i przygotowywanie danych do naliczenia list płac

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, przepisami podatkowymi oraz ubezpieczeń społecznych

  • dokonywanie zgłoszeń, wyrejestrowań ZUS

  • sporządzanie raportów kadrowo – płacowych do poszczególnych instytucji m.in. ZUS, US, GUS

  • prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • nadzorowanie terminowości umów, przeprowadzanych szkoleń BHP i badań lekarskich oraz aktualizacja dokumentacji pracowniczej

  • weryfikacja i przygotowywanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia Cudzoziemców

  • archiwizacja dokumentów kadrowych

  • obsługa i wsparcie pracowników w sprawach z zakresu kadrowo-płacowego

  • sporządzanie analiz i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

  • prowadzenie spraw związanych ZFŚS

  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • minimum 3-letniego doświadczenia z zakresu płac oraz kadr w tym 2 lata w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • bardzo dobrej znajomości zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz z zakresu zatrudnienia Cudzoziemców

  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (przede wszystkim Excel)

  • umiejętności obsługi programów kadrowo- płacowych (w tym R2Płatnik i Płatnik)

  • znajomość języka angielskiego mile widziana

  • kreatywności i samodzielności

  • umiejętności pracy zespołowej oraz komunikatywności

  • umiejętności rzetelnego i przejrzystego raportowania wyników pracy

  • mile widziane doświadczenie w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu oraz budowania wartości firmy,

  • możliwość rozwoju oraz zdobywania nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie i przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny