Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Autos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marek SałekO firmie

Autos Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marek Sałek

Unii Europejskiej 2

Solec Kujawski

PPHU  Autos  w Solcu Kujawskim poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Obsługa pracowników w zakresie związanym ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno - prawnymi;
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych;
  • Obsługa rozliczeń z ZUS , SOD , PFRON;
  • Raportowanie oraz sporządzanie sprawozdań do GUS;
  • Udział w tworzeniu i aktualizacji procedur i regulaminów;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację.

Profil kandydata

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy;
  • Praktyczna znajomość procesu naliczania płac ;
  • Znajomość przepisów związanych z zarządzaniem ZFSS;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentowania raportów.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy;
  • Możliwość rozwoju , udział w szkoleniach;
  • Ubezpieczenie grupowe i pakiet socjalny.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy