Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Invicta

  • Polna 64, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Invicta

Polna 64

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Sprawowanie kompleksowej opieki nad przydzieloną grupą pracowników,

  • Prowadzenie akt pracowniczych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;

  • Rozliczanie czasu pracy,

  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac;

  • Sporządzanie raportów i dokumentów rozliczeniowych na potrzeby wewnętrze oraz ZUS, US, GUS itp

  • Sporządzanie budżetu dla grupy pracowników i nadzór nad jego realizacją

  • Nadzorowanie realizowania wdrożonych elementów systemu zarządzania zasobami ludzkimi

  • Udział w budowaniu i modyfikowaniu elementów systemu zarządzania zasobami ludzkimi

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielną obsługa kadrowo-płacową pracowników min. 5 lat,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • Praktyczna umiejętność i znajomość zasad związanych z naliczaniem wynagrodzeń

  • Praktyczna umiejętność rozliczania czasu pracy,

  • Umiejętność lub gotowość do rozwoju w zakresie tworzenia i nadzorowania budżetu

  • Doświadczenie lub chęć rozwoju w zakresie budowania i nadzorowania elementów systemu zarządzania zasobami ludzkimi

  • Umiejętność co najmniej dobrego posługiwania się programem excel

  • Swobodne poruszanie się w systemach kadrowo-płacowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, możliwy inny rodzaj formy współpracy

  • Pracę w zespole profesjonalistów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Benefity i Eventy zespołowe i firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki Zdrowia Kobiety tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników – lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy