Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

SOXO sp. z o.o. sp. k.

  • Smolna 1A, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Smolna 1A

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie współpracy z zewnętrzną firmą w zakresie kadr i płac

  • Udział w bieżącej administracji kadr (np. wystawianie podstawowych dokumentów kadrowych, obsługa kadrowa pracowników itp.)

  • Dbałość o poprawny obieg, terminowość i aktualność dokumentacji HR

  • Nadzorowanie terminów badań medycyny pracy, wystawianie skierowań

  • Weryfikacja list płac

  • Wsparcie w zakresie pojawiających się zapytań dotyczących zatrudnienia oraz podstawowych zagadnień prawa pracy

  • Udział w automatyzacji procesów HR

  • Zarządzanie benefitami pozapłacowymi

  • Udział w opracowywaniu procedur HR

  • Udział w projektach realizowanych przez dział HR zgodnie z bieżącymi potrzebami

  • Wsparcie biurowo-administracyjne

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na analogicznym, samodzielnym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz zagadnień z zakresu kadr i płac

  • Dobra znajomość MS Excel

  • Doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych

  • Umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i usprawnień w codziennej pracy

  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach)

  • Postawa proaktywna

  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

To oferujemy

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji

  • Program rekomendacji pracowników

  • Integracje firmowe

  • Zespołowe spotkania integracyjne

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie

  • Kiermasze pracownicze

  • Inicjatywy dobroczynne

O nas

Nasza firma została założona w Polsce w 2001 roku. Marka SOXO® jest doskonale rozpoznawalna na rynku zarówno w Polsce, jak i na świecie, dostarczając produkty do ponad 30 krajów.

Jesteśmy wiodącym producentem prezentów w postaci skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych dla niemowląt, dzieci, kobiet oraz mężczyzn. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów, między innymi artykuły z działu gospodarstwa domowego czy akcesoriów dla zwierząt.

Zdajemy sobie sprawę, że to właśnie od ludzi zależy wizerunek firmy i produktu, dlatego markę SOXO® tworzy zgrany zespół osób ze świeżymi pomysłami. Naszą misją jest budowanie relacji opartych na zaufaniu, spełniając potrzeby naszych klientów.

Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Sopocie.