Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Sopot, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Fines S.A. jest ogólnopolskim liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z siecią 2.500 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, laureatem programu Solidna Firma 2007-2017 oraz Firma Fair Play.

    Naszym potencjałem jest pełen idei i zaangażowania zespół pracowników. Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności, otwartości i współpracy. Jeśli chcesz pracować z nami, aplikuj na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sopot
    top

    Oferujemy:

    umowę o pracę
    z atrakcyjnym wynagrodzeniem
    kartę multisport
    oraz prywatną opiekę medyczną
    dofinansowanie posiłków lunchowych
    wspaniałą atmosferę
     i pracę w kreatywnym zespole

    Oferujemy:

    • ciekawą i samodzielną pracę na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna za wynik
    • pracę w przyjacielskim i dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach
    • kartę Multisport, kartę Medicover, dofinansowanie obiadów

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej firmy
    • samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac
    • tworzenie dokumentacji personalnej
    • rozliczanie czasu pracy, zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych
    • tworzenie sprawozdań do ZUS, US oraz innych instytucji zewnętrznych
    • rozliczanie zasiłków
    • dbanie o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich

    Wymagania:

    • minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (w szczególności w naliczaniu wynagrodzeń)
    • praktyczna znajomości zagadnień kadrowo-płacowych
    • znajomość Programu Płatnik
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
    • dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, odpowiedzialność
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem za pomocą przycisku APLIKUJ
    w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

    Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.