Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Armacell Poland Sp. z o.o.

  • Środa Śląska

    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów kadrowych, związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracownika, w tym: skierowania na badania lekarskie, umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej

  • Kontrola terminowości badań lekarskich

  • Wydawanie zaświadczeń dotyczących stosunku pracy na wniosek pracownika i instytucji zewnętrznych

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z legalnym zatrudnianiem cudzoziemców

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy

  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, GUS

  • Nadzór na Pracowniczym Programem Kapitałowym PPK

  • Korespondencja z ZUS, US, komornikami i innymi instytucjami

  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne Spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • Dobra i praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, przepisów płacowych oraz doświadczenie w naliczaniu płac

  • Dobra znajomość programu kadrowo-płacowego Płatnik R2

  • Znajomość przepisów związanych z zatrudnianiem obcokrajowców

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel)

  • Znajomość j. angielskiego

  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do nabywania wiedzy i nowych doświadczeń

  • Dokładność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestniczenia w szkoleniach

  • Dodatkowe benefity m.in. dodatki świąteczne i mikołajkowe, opieka medyczna LuxMed dla pracownika i rodziny, darmowe szczepienia przeciwko grypie, bilety na imprezy kulturalno-sportowe , wyprawka szkolna dla dzieci , owocowe czwartki, porady prawne