Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Stargard, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

W związku z rozwojem działu Payroll Consulting, w ramach obsługi naszego Klienta międzynarodowej korporacji z branży technicznej, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców;
  • Sporządzanie list płac ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych;
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz wyjaśnianiu wymaganych prawem dokumentów dla pracowników;
  • Monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy;
  • Sporządzanie deklaracji zgodnie z obowiązującymi przepisami: ZUS, PDOF, GUS, PFRON;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów kadrowych, placowych i statystycznych;
  • Obsługa klienta wewnętrznego.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników;
  • Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów ZUS, PDOF;
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych : TETA (mile widziane) lub innych kadrowo-płacowych  oraz Płatnik;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy