Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Akomex Sp. z o.o.O firmie

Akomex Sp. z o.o.

Jabłowska 71

Starogard Gdański

Grupa kapitałowa Akomex jest obecnie jednym z największych przedsiębiorstw poligraficznych w Polsce produkującym opakowania z tektury litej, ulotki informacyjne do farmaceutyków, kosmetyków itp. wyrobów, etykiety samoprzylepne Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielką wagę odgrywa czas oraz elastyczność względem potrzeb Klienta, dlatego też zapewnimy najwyższą jakość obsługi i finalnego produktu. Współpracujemy z największymi firmami farmaceutycznymi i spożywczymi, zaś produkty w naszych opakowaniach można spotkać we wszystkich aptekach w Polsce i poza granicami oraz w dużych sieciach handlowych w całej Europie. Nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Starogardzie Gdańskim (Akomex) i Aleksandrowie Kujawskim (Drukpak). Zakłady wyposażone są w nowoczesny park maszynowy. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na opakowania inwestujemy sukcesywnie w nowe technologie oraz podwyższanie kompetencji swoich pracowników.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:

  • naliczanie wynagrodzeń pracownikom zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, listy płac, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.)
  • naliczanie, kontrola i weryfikacja wynagrodzeń oraz sprawdzanie poprawności danych w systemie
  • bieżąca obsługa, wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • sporządzanie deklaracji i sprawozdań ZUS, GUS, US
  • kontrola aktualności szkoleń BHP, wystawianie skierowań na badania lekarskie
  • rozliczenia z PFRON
  • wystawianie dokumentów kadrowych dla obecnych i byłych pracowników - Rp – 7, Z-3, Np – 7
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • współudział w przygotowywaniu budżetu kadrowo-płacowego

Wymagania:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo – płacowych
  • znajomość obsługi Symfonia Forte
  • wiedza z zakresu podatku dochodowego osób fizycznych oraz zajęć komorniczych
  • praktyczna znajomość programu Płatnik
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość Excel’a
  • praktyczna znajomość rozliczania czasu pracy
  • umiejętności analityczne, wyciągania wniosków

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesująca pracę pełną wyzwań
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikację (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy