Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

BROKER Sp. z o.o.

  • Krzywa 2, Starogard Gdański
    Starogard Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Krzywa 2

Starogard Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, urlopów wypoczynkowych, zwolnień lekarskich i innych

  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, sporządzanie list płac

  • Sporządzanie zgłoszeń i rozliczeń do ZUS i US

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Monitorowanie terminów badań lekarskich i wystawianie skierowań

  • Sporządzanie raportów związanych z kosztami wynagrodzeń

  • Sporządzanie obowiązującej sprawozdawczości dla potrzeb: ZUS, PIT, GUS, PFRON, rozliczeń podatkowych spółki i indywidualnych pracowników

  • Współpraca z Medycyną Pracy oraz służbami BHP

Nasze wymagania

  • Popartą praktycznym doświadczeniem wiedzę z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac

  • Bardzo dobrej znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych, naliczania płac, sporządzenia dokumentów kadrowych, list płac, deklaracji PIT, ZUS etc.

  • Bardzo dobrej znajomość programu Płatnik (mile widziana znajomość programu Comarch ERP Optima),

  • Dobrej znajomość MS Office, a w szczególności Excel

  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacja pracy

  • Sumienność, rzetelność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Dobrą atmosferę i przyjemność ze współpracy – uśmiechnięte twarze to u nas częsty widok

  • Lubimy działać aktywnie, mieć wpływ na rzeczywistość i widzieć efekty naszej pracy

  • Otwartą rozmowę, szczególnie w sytuacjach trudnych, aby znaleźć optymalne rozwiązanie

  • Możliwość wprowadzania Twoich pomysłów, stawiamy na kreatywność, nowe rozwiązania,

  • Organizację gwarantującą bezpieczeństwo, oferującą możliwości rozwoju i satysfakcję z odniesionych sukcesów

Co jeszcze zyskasz:

  • Pracę w szybko rozwijającej się spółce

  • Ciekawe wyzwania zawodowe

  • Dobrą atmosferę pracy