Specjalista ds. kadr i płac

GoodMills Polska Sp. z o.o.O firmie

5 000‐6 000 zł brutto / mies.

GoodMills Polska Sp. z o.o.

Diamentowa 2

Stradunia (pow. krapkowicki)

GoodMills Polska to kluczowa firma w segmencie produktów pochodzących z przemiału zbóż, którego sztandarowym produktem na rynku detalicznym jest Mąka Basia.
Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu GoodMills Group - największego na rynku europejskim producenta mąk, który ma zakłady produkcyjne w 7 krajach. W Polsce firma istnieje od 1999 roku i posiada 4 młyny: Stradunia, Grodzisk Wielkopolski, Kamionka i Kutno.

W Centrali firmy w Straduni (woj.opolskie) poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków i zadań:

  • prowadzenie procesów administracji kadrowej i płacowej zgodnie z wymogami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • kontrolowanie harmonogramów i ewidencji czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac, generowanie przelewów i plików do księgowań
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań z zakresu kadrowo-płacowego
  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników dla celów ubezpieczenia społecznego
  • obsługa zajęć wynagrodzeń i prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi
  • nadzór nad badaniami lekarskimi i szkoleniami BHP pracowników
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, Z-3, ERP 7
  • administrowanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych
  • rozliczanie delegacji pracowniczych

Oczekiwania:

  • wykształcenie ekonomiczne lub związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • umiejętności sprawnej pracy w Ms Office i Płatniku
  • proaktywna postawa i samodzielność
  • wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

Co oferujemy:

    • Pakiet opieki medycznej
    • Firmowa kawa/herbata i aneks kuchenny
    • Premie

  • Pakiet socjalny
  • Imprezy integracyjne
  • Szkolenia rozwojowe
    i językowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w aplikacji o pracę dla celów niezbędnych dla obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez GoodMills Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Diamentowa 2, 47-341 Stradunia.”

Administratorem danych jest GoodMills Polska  Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Diamentowa 2, 47-341 Stradunia. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy