Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

SONZOGNI POLSKA SP. Z O.O.

  • Stryków

    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pełna obsługa kadrowo -płacowa pracowników,

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich oraz BHP,

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • administrowanie dokumentacją personalną,

  • sporządzanie sprawozdań do GUS,

  • przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych świadectw pracy i zaświadczeń,

  • sporządzanie i naliczanie delegacji,

  • bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,

  • przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr,

  • rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy,

  • prowadzenie PPK,

  • współpraca z biurem rachunkowym,

  • zatrudnianie cudzoziemców.

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr,

  • znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy w zespole i dobra komunikacja interpersonalna,

  • dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stałe, atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę w środowisku międzynarodowym.

Nasza firma jest przedsiębiorstwem budowlanym specjalizującym się w pracach konstrukcyjnych z dziedziny inżynierii lądowej (stany surowe, prace ogólnobudowlane, prace murarskie). Jej głównym zadaniem jest wznoszenie nowych obiektów budowlanych.

Przewiń do profilu firmy