Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Stryków, łódzkie
  • Specjalista
  • 09.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Geis to niemiecka firma logistyczna istniejąca na rynku od ponad 20 lat zapewniająca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie transportu. Jesteśmy jedną z wiodących firm transportowych i logistycznych w Europie Środkowej.

    Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stryków

    Zadania:

    • prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej zgodnie z wymaganiami Kodeksu Pracy,
    • rozliczanie wynagrodzeń za pracę i sporządzanie listy płac,
    • terminowe rozliczanie zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych oraz składek ZUS,
    • terminowe wykonywanie sprawozdań, analiz, deklaracji,
    • obsługa ZFŚS
    • rejestracja i wyrejestrowanie pracowników oraz zleceniobiorców z ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego,
    • przygotowywanie umów cywilnoprawnych i rozliczanie wynagrodzeń dla tych umów,
    • rozliczanie czasu pracy i nieobecności,
    • opracowywanie wewnętrznych regulaminów i procedur.

    Wymagania:

    • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku w obszarze kadr i płac,
    • wykształcenie wyższe,
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych,
    • umiejętność rozliczania wynagrodzeń, rozliczeń z Urzędem Skarbowym oraz ZUS,
    • znajomość programu Płatnik oraz pakietu Microsoft Office,
    • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
    • dyskrecja,
    • sumienność,
    • dobra organizacja pracy i samodzielność.

    Oferujemy:

    • samodzielną i odpowiedzialną pracę w międzynarodowej organizacji,
    • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia,
    • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, na preferencyjnych warunkach - prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),
    • współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem,
    • uczestnictwo w rozwoju firmy,
    • umowę o pracę na cały etat.