Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Swarzędz, Jasin (pow. poznański), wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-06-29

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Elmex Logistics Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się transportem całopojazdowym – międzynarodowym.

    W związku z rozbudową firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Swarzędz, Jasin (pow. poznański)

    Zakres zadań:

    • prowadzenie całościowej dokumentacji pracowniczej  (akta osobowe, dokumenty kadrowe - umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy),
    • prowadzenie całościowej dokumentacji zleceniobiorców (akta osobowe – umowy, aneksy, zaświadczenia)
    • obsługa Płatnika – część zgłoszeniowa i rozliczeniowa
    • przygotowywanie danych do GUS
    • naliczenie i zapłata PIT pracowniczych
    • przygotowywanie i naliczanie listy płac wraz z przelewami

    Oczekujemy:

    • umiejętności samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej z dokładnością
      i terminowością w realizacji zadań
    • praktycznej znajomości przepisów w zakresie prawa pracy, umów cywilnoprawnych
    • dobrej znajomości obsługi programu Płatnik oraz MS Office (Word, Excel)
    • znajomość systemu ENOVA365– będzie dodatkowym atutem
    • min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności efektywnej pracy pod presją czasu
    • wykształcenia kierunkowego

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • przyjazną atmosferę oraz komfortowe warunki pracy
    • bogaty pakiet benefitów

    CV ze zdjęciem i list motywacyjny, uzupełnione o klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.