Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Świebodzin, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Masz doświadczenie w dziale kadr i płac? Prawo pracy i naliczanie czasu pracy masz w jednym małym palcu? Idealnie, bo szukamy właśnie Ciebie!

Specjalista ds. kadr i płacNumer ref.: /174/02/2021/AS/63768

zadania

  • Prawidłowa i terminowa realizacja procesów kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • przygotowywanie oraz naliczanie list płac,
  • realizacja zadań z zakresu ZUS,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego,
  • prowadzenie spraw związanych z zajęciami komorniczymi,
  • prowadzenie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej,
  • ewidencjonowanie nieobecności,
  • obsługa ZFŚS,
  • realizacja zadań związanych z PPK.

oczekujemy

  • Bardzo dobrej znajomości prawa pracy oraz prawa podatkowego od osób fizycznych,
  • minimum 3-letniego doświadczenia w dziale kadr i płac bądź pokrewnych,
  • znajomość programów Płatnik oraz Microsoft Office.

oferujemy

  • Umowę o pracę bezpośrednio u klienta,
  • pracę w godzinach 7-15,
  • pakiet szkoleń,
  • paczki okolicznościowe dla dzieci,
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne