Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma Zyguła Spółka z o.o. sp.k.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Świebodzin, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszą siłą jest jakość, smak i pasja, z którą pracujemy każdego dnia. Stawiamy na rozwój naszych pracowników, których rozwijamy w kierunku najlepszych doradców naszego klienta. Chcemy dać Ci szansę na osiągnięcie sukcesu zawodnego w firmie, dla której liczy się każdy pracownik.

Szukamy osób, które razem z nami chcą się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia na stanowisku:
Specjalista ds. Kadr i PłacNumer ref.: Miejsce pracy: Zbąszynek

Obowiązki

  • Prawidłowa i terminowa realizacja procesów kadrowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa we wskazanym zakresie (m.in. zatrudniania pracowników, rozliczania umów cywilnoprawnych, urlopów, rozliczania czasu pracy).
  • Sporządzanie i naliczanie list płac zgodnie z przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w wymaganych terminach.
  • Obsługa programu kadrowo- płacowego oraz innych platform niezbędnych do przekazywania danych właściwym instytucjom.
  • Sporządzanie list na potrzeby Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS).
  • Prowadzenie sprawozdawczości oraz sporządzanie deklaracji podatkowych (m.in. ZUS, US, GUS, PFRON).

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. 2 lata doświadczenia w obszarze kadrowo- płacowym (mile widziane w przedsiębiorstwie o rozproszonej strukturze).
  • Znajomość przepisów z zakresu naliczania płac, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ZFŚS.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, umiejętność współpracy z osobami z różnych szczebli organizacji.
  • Dokładność, skrupulatność i bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stałą pracę na pełen etat,
  • Szkolenia umożliwiające rozwój,
  • Paczki okolicznościowe dla dzieci,
  • Benefity finansowe na Wielkanoc i Boże Narodzenie,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia dla pracownika i jego rodziny,
  • Inne świadczenia z ZFŚS.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy