Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŚWIĘTOCHŁOWICACH sp. z o.o.

  • Świętochłowice, śląskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

− realizacja formalności związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,

− sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej osób współpracujących ze Spółką na podstawie umów cywilnoprawnych,

− przygotowywanie umów o pracę, harmonogramów czasu pracy,

− rozwiązywanie umów o pracę,

− rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń dla osób współpracujących ze Spółką na podstawie umów cywilnoprawnych,

− przygotowywanie list płac,

− sporządzenie deklaracji oraz korekt deklaracji ZUS, PIT oraz sprawozdań kadrowo-płacowych,

− naliczanie świadczeń z ZFŚS,

− prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy,

− kontrola zgodności czasu pracy,

− prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych,

− przygotowywanie niezbędnej dokumentacji, weryfikacja należności świadczeń oraz naliczanie wynagrodzeń związanych z przyznaniem nagrody jubileuszowej, odprawy emerytalnej/ rentowej/ pośmiertnej oraz ekwiwalentu za niewykorzystany urlop wypoczynkowy,

− wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu/ wynagrodzeniu,

− prowadzenie akt osobowych,

− obsługa programu kadrowo-płacowego oraz programu PŁATNIK,

− przygotowywanie oraz prezentowanie raportów oraz zestawień płacowych,

− współpraca z administracją skarbową oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

WYMAGANIA:

− wykształcenie wyższe lub średnie,

− minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku ds. kadr i płac,

− praktyczna znajomość Kodeksu pracy oraz przepisów pokrewnych, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych, ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowej ze środków publicznych oraz ustawy o  działalności leczniczej,

− znajomość programu Infomedia oraz programu PŁATNIK,

− bardzo dobra znajomość MS Word oraz MS Excel,

− zdolności analityczne, komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

− doświadczenie w pracy w ochronie zdrowia,

− znajomość przepisów z zakresu ochrony zdrowia.

OFERUJEMY:

− stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

− możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

− ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole.

Ogłoszenie archiwalne