Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Extrego S.A.

  • Świlcza (pow. rzeszowski)

    Świlcza (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie akt osobowych, dokumentacji pracowniczej oraz ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, rozliczanie urlopów, L4;

  • Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń – umowy o pracę oraz umowy cywilnoprawne;

  • Przygotowanie umów B2B na wzorach udostępnionych przez spółkę;

  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, informacji i innych potrzebnych dokumentów m. in. do ZUS, US, GUS, PFRON;

  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (komornicy, ZUS, GUS, US i inne);

  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP;

  • Sporządzanie i rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;

  • Sporządzanie analiz i raportów z zakresu płac, kadr oraz kosztów pracy na potrzeby wewnętrzne;

  • Współpraca z firmą zajmującą się profesjonalnym rozliczaniem kierowców i nadzór nad dokumentami wytworzonymi przez tą firmę (sprawdzenie, podpisanie, optymalizacja rozliczeń);

  • Konsultacje bieżące dla Zarządu i osób merytorycznych z innych obszarów spółki;

  • Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Nasze wymagania

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. kadr i płac w spółce prawa handlowego;

  • Doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy i wynagrodzeń kierowców, znajomość specyfiki branży transportowej będzie dodatkowym atutem;

  • Uprawnienia do szkoleń BHP na stanowisku pracy będzie dodatkowym atutem;

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków;

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz regulacji podatkowych, ustawy o czasie pracy kierowców;

  • Umiejętność obsługi systemów kadrowo-płacowych (Wapro Gang- Kadry i Płace, Comarch Optima), programu Płatnik - warunek konieczny;

  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office;

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy zadaniowej, odpowiedzialność i samodzielność;

  • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Niezbędne narzędzia pracy;

  • Partnerskie relacje w młodym i dynamicznym zespole;

  • Szkolenia i podnoszenie zawodowych kompetencji;

  • Pełną odpowiedzialność i samodzielność w zakresie powierzonych zadań w firmie zorientowanej na rozwój;

  • Płaskie struktury organizacyjne i krótkie drogi decyzyjne;

  • Komfortowe biuro;

  • Możliwość awansu zawodowego.

Extrego S.A. jest nowoczesną, otwartą na potrzeby rynku oraz dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się spedycją międzynarodową, oferując swoje usługi na terenie całej Europy. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu firmy są jej pracownicy, a nieprzerwany rozwój sprawia, iż nieustannie poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV z danymi do kontaktu. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.