Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

getsix Szczecin Sp. z o.o.O firmie

getsix Szczecin Sp. z o.o.

Storrady-Świętosławy 1a

Szczecin

Miejsce pracy:  Szczecin

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych
  • Administrowanie dokumentacją personalną
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS, GUS i PFRON
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Rozliczanie czasu pracy

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
  • Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik, mile widziana znajomość Microsoft Dynamics NAV
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, rzetelność i bardzo dobra organizacja czasu pracy własnego
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pakiet indywidualnych świadczeń medycznych
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Perspektywę dalszego rozwoju

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum vitae
  2. Podpisane oświadczenia dotyczące przetwarzania danych osobowych zgodnie ze wzorem poniżej ogłoszenia

Klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych w toku rekrutacji

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych przez getsix Szczecin sp. z o.o. w Szczecinie (ul. Storrady Świętosławy 1a, 71-602 Szczecin) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.*

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych przez getsix Szczecin sp. z o.o. w Szczecinie (ul. Storrady Świętosławy 1a, 71-602 Szczecin) w celu udziału w dalszych procesach rekrutacji.*

*Proszę zaznaczyć właściwe

Miejscowość i data: _________________                                 Podpis: ____________________

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy