Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Kadry Serwis Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Do naszego biura, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:
Nr referencyjny: AKP/09/2020
Miejsce pracy: Szczecin (Centrum)
Numer ref.: KG/08/20

Obowiązki:

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy,
  • Przygotowywanie umów dla pracowników oraz prowadzenie akt osobowych,
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
  • Sporządzanie raportów kadrowo – płacowych,
  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa firmy.

Wymagania:

  • Znajomość prawa pracy i naliczania wynagrodzeń,
  • Znajomość programu Płatnik,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na programie Comarch Optima,
  • Mile widziane osoby z kierunkowym wykształceniem.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie z wieloletnim stażem,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe +premie,
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole,
  • Wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego i osobistego,
  • Pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku.

Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk Aplikowania:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy