Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

E.S.G. WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • plac Rodła 8, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

E.S.G. WORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

plac Rodła 8

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielna obsługa kadrowa pracowników; ewidencja czasu pracy, ewidencja urlopów, akta osobowe,

  • prawidłowe naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, sporządzanie list płac pracowników oddelegowanych do pracy w Niemczech i w Szwecji,

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilno-prawnych,

  • obsługa systemów kadrowo-płacowych,

  • sporządzanie deklaracji i raportów ZUS,

  • dodatkowe prace wykonywane na potrzeby księgowości.

Nasze wymagania

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość programu INSERT Gratyfikant nexo będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie ustalone z Tobą indywidualnie podczas spotkania,

  • pracę w małym i zgranym zespole, który zawsze służy wsparciem,

  • świetną lokalizację - znajdziesz nas w samym centrum Szczecina,

  • możliwość rozwoju poprzez finansowanie przez firmę szkoleń i kursów.

Grupa E.S.G. od 2016 r. zajmuje się kompleksowymi rozwiązaniami w dziedzinie montażu oraz demontażu rusztowań. Dzięki zaangażowaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych rozwiązań E.S.G. Group stało się firmą, z którą liczą się największe, globalne podmioty w Europie Zachodniej oraz Skandynawii. Aktualnie, do wewnętrznych struktur naszej firmy, poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Przewiń do profilu firmy